iPodDisk

iPodDisk dla Mac

Kopiuj piosenki z iPoda

Firma Apple nie umożliwiła kopiowania piosenek z iPoda za pomocą iTunes. iPodDisk to darmowy program umożliwiający dostęp do wszystkich plików muzycznych zgromadzonych na tym odtwarzaczu przenośnym.Po uruchomieniu iPodDisk, program montuje w... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dostęp do wszystkich piosenek

Wady

  • Nie można kopiować zdjęć ani filmów
  • Wymaga zainstalowania MacFUSE

Doskonały
9
Firma Apple nie umożliwiła kopiowania piosenek z iPoda za pomocą iTunes. iPodDisk to darmowy program umożliwiający dostęp do wszystkich plików muzycznych zgromadzonych na tym odtwarzaczu przenośnym.

Po uruchomieniu iPodDisk, program montuje w Finderze dodatkowy dysk z zawartością naszego iPoda. Piosenki przegląda się według tych samych kryteriów co w iTunes. Dostępny jest podział na artystów, albumy, gatunki i listy odtwarzania. Utwory kopiować metodą przeciągnij i upuść, do dowolnego folderu na komputerze. Aby iPodDisk działał, należy włączyć w panelu iPoda tryb pracy dysku, a także zainstalować MacFUSE. Program nie umożliwia kopiowania czegokolwiek na iPoda.

iPodDisk pozwala w bardzo prosty sposób skopiować muzykę z iPoda. Może z powodzeniem służyć do tworzenia kopii zapasowej wszystkich utworów.

Najczęściej pobierane Muzyka i radio na mac

iPodDisk

Download

iPodDisk b1 2.0

Opinie użytkowników o iPodDisk

Sponsorowany×